Porady telefoniczne 73-375-21-93

powrót

EPUP.PL

O nas

EPUP Sp. z o.o. to firma, która pomaga w realizacji celów zawodowych i osobistrych. Naszymi klientami sa firmy sektora MSP oraz duże podmioty gospodarcze (Instytucje) a także osoby fizyczne poszukujące pracy, możliwości awansu lub osobistego rozwoju. Wśród osób poszukujących możliwości awansu i rozwoju, znajduje się równnież kadra najwyzszego szczebla - wielu doskonałych managerów zarządzajacych.

Nasza misją jest dostarczanie kazdej z tych grup najlepszych technik, metod i narzędzi pracy umożliwiających realizację nawet najbardziej nieprawdopodobnych celów i marzeń.

Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięte - dla osób indywidualnych, firm i instytucji, które prezentują techniki i metody. Uczą jak zmieniac swoje przyzwyczajenia , jak łamac schematy, jak realizowac cele. Dostarczamy podręczniki edukacyjne i zeszyty ćwiczeń, jeśli ktoś woli zgłębiac wiedzę w domowym zaciszu.

Przy indywidualnej pracy z osobami fizycznymi lub firmami, zawsze zaczynamy od ANALIZY POTENCJAŁU. Przy użyciu najnowszych na rynku narzędzi pracy (GEMO-analiza predsypozycji genetycznych, funkcyjnych , zawodowych i przedsiębiorczych; CRO, CMP), analizujemy przeszło 12 obszarów - kluczowych, dla skutecznej realizacji każdego celu i projektu. Rzetelna analiza pozwala nam zagwarantowac wysoką skuteczność pożniejszego PLANOWANIA , które opieramy na realiach a nie tylko na naszej intuicji i subiektywnej ocenie sytuacji (SWOT). Oczywiście sam proces planowania również opieramy o nowoczesne i skuteczne metody, jak TRP, SPAW, IPD Retrospektywne lub CROP. Najwazniejsza jednak w naszych działaniach jest prostota, pełne zrozumienie i efektywność. Często przełamujemy schematy postępowania, wytyczamy a nie podążamy starymi szlakami. Pozwala nam to osiagnąć bardzo wysoką skuteczność. Klientom indywidualnym UDZIELAMY GWARANCJI na jakość naszych usług.
Wszelkie pytania firm prosimy kierować pod adres zapytanie@epup.pl Osoby indywidualne prosimy o zarejestrowanie się w systemie i korzystanie z bezpłatnych porad, a także o kontakt z przydzieleonym Doradcą Pracy.

W naszej spółce zostały wyodrębione Działy,które pozwalają nam zrealizaować każde zadanie wytyczone przez klinetów. Wśód najwazniejszych znajdują się: EPUP Instytut Szkoleń , EPUP Agencja Pracy oraz Portal i Serwis Pracy EPUP.PL. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z naszymi doradcami lub trenerami.

Doświadczenia naszej kadry pochodzą z wielu sektorów biznesu. Nasi trenerzy z bardzo dobrymi wynikami prowadzili szkolenia dla takich branż jak: hotelarska, usługowa, doradcza, ubezpieczeniowa, medyczna czy finansowa. Doradcy , to najlepsi certyfikowani fachowcy na rynku.

Teraz - w trakcie naszego intensywnego rozwoju , chcemy zaprosić do współpracy i zatrudnić w naszych Oddziałach na terenie całej Polski kolejnych Doradców, Posredników i Specjalistów. Zapewnimy im bezpłatne testy kompetencji, szkolenia, dobrą i społecznie potrzebną pracę z możliwością awansu i bezpieczeństwo.

Opis prowadzonych przez Instyty Szkoleń warsztatów, konferencji znajdziecie Państwo w zakładce "Szkolenia" . Polecamy najbliższe szkolenia z TRP - idelanej metody skutecznego rozwiązywnia problemów . Dzięki TRP każda firma może zwiekszyć sprzedaż, zdywersyfikować ryzyko finansowe, obniżyć koszty słale działalności, sensownie wykorzystac potencjał pracowników. Dzieki TRP kazda osoba poszukująca pracy, zmiany i rozwoju znajdzie wymarzony cel (idealna pracę) i zrealizuje go wraz z nami.

Serdecznie zapraszamy do współpracyDla poszukujący pracy >
Dla pracodawców >
Dla innych agencji pracy >
Dla firmy szkoleniowej >
Dla pracowników PSZ >
Pozostałe >
© 2013 EPUP. All rights reserved.
Projekt i realizacja : muso.pl