Porady telefoniczne 73-375-21-93

powrót

Szkolenia otwarte 

Zaletą organizowanych przez  EPUP szkoleń w formie otwartej jest możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z przedstawicielami różnorodnych firm i instytucji realizujących podobne projekty w bliskim dla uczestników środowisku. W przypadku szkoleń zawodowych z technik sprzedaży , to możliwość wymiany doświadczeń i Dobrych Praktyk.

Szkolenia zamknięte dla Urzędów Pracy i firm prywatnych znajdziecie Państwo w zakładce : Szkolenia dedykowane

Szkolenia otwarte to szansa, by spojrzeć na własny styl pracy z odmiennej perspektywy, by doskonalić się przez pryzmat osób pracujących w innych organizacjach.

Planowane szkolenia otwarte 

 

Trening innowacyjności i kreatywnego poszukiwania innowacyjności

Szkolenie ma na celu stworzenie przestrzeni do nabywania świadomości, wymiany doświadczeń, dzielenia się dobrymi praktykami, wypracowywania konkretnych rozwiązań

Zarządzanie czasem z elementami asertywności

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z organizowaniem pracy własnej i innych.

Profesjonalna asystentka/ sekretarka

Szkolenie realizowane jest w formie praktycznych warsztatów podczas których Uczestnicy mogą w kameralnej atmosferze udoskonalić swoje umiejętności, a także wiele nauczyć się z osobistych doświadczeń i praktyki pozostałych Uczestników szkolenia.

Efektywna komunikacja z elementami inteligencji emocjonalnej

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom zasad, dotyczących poprawnej komunikacji i przekazywania informacji, a także ćwiczenie umiejętności interpersonalnych opartych na założeniach inteligencji emocjonalnej. Podczas szkolenia będą poruszane zagadnienia dotyczące podstaw komunikacyjnych, roli informacji zwrotnej, sztuki argumentowania, panowania nad własnymi emocjami i odczytywania emocji innych.

Obsługa trudnego klienta

Podczas szkolenia poznają Państwo zasady nawiązywania i podtrzymywania prawidłowego kontaktu z klientami, sposoby analizowania i zaspokajania potrzeb i oczekiwań klientów oraz rozwiązywania zgłaszanych przez klientów zastrzeżeń.

Psychologia sprzedaży

Szkolenie o charakterze typowo WARSZTATOWYM, dzięki czemu uczestnicy mogą na bieżąco wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę.

Promocja i marketing usług rynku pracy 

Celem szkolenia jest nabycie praktycznej wiedzy z zakresu marketingu usług, jego narzędzi i instrumentów jako metody realizacji celów urzędu.

Skuteczny menedżer

Warsztat szkoleniowy kładzie nacisk na wzrost efektywności działania menedżerów, dzięki wykorzystaniu uniwersalnych zasad zarządzania. Jego celem jest również uspójnienie i systematyzacja wiedzy oraz umiejętności w kluczowych obszarach zarządzania.

Menedżer a może coach

Warsztat szkoleniowy poświęcony jest pogłębieniu i poszerzeniu umiejętności w obszarze coachingu oraz zdobyciu kompetencji niezbędnych do wspierania procesu rozwoju pracowników.

Negocjacje biznesowe

Dzięki udziałowi w warsztacie uczestnicy zdobędą wiedzę na temat negocjacji, która pozwoli na skuteczniejsze i efektywniejsze prowadzenie negocjacji. Przećwiczą również przygotowywania się do negocjacji i negocjowania oraz zrozumieją podstawowe zasady negocjacji i ich rolę.

UWAGA: POZA WYŻEJ WYMIENIONYMI TEMATAMI PRZYGOTOWALIŚMY DLA PAŃSTWA NOWE SZKOLENIA WARSZTATOWE Z UDZIAŁEM NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW RYNKU A TAKŻE ZNANYCH AKTORÓW . WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH OTRZYMANIEM OFERTY PROSIMY O PRZESŁANIE ZAPYTANIA NA ADRES:  OFFICE@EPUP. PL

Jak zapisać się na szkolenia?

Aby zapisać się na szkolenia wystarczy pobrać i wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do nas e-mailem na adres office@epup.pl  lub skorzystać z poniższych opcji płatności elektronicznych

Strefa STANDARD Strefa VIP

nocleg w strefie VIP

konsultacje indywidualne z trenerem

zajęcia fakultatywne VIP

ekskluzywne narzędzia pracy

wyżywienie / śniadanie, obiad, kolacja/ w strefie VIP
lunch w strefie STANDARD
serwis kawowy
wsparcie merytoryczne do 12 miesięcy po ukończeniu szkolenia
bogate materiały szkoleniowe
imienny certyfikat zgodny z MEN
CENA SZKOLENIA od 150,PLN od 900,PLN
Kup Bilet Kup BiletDla poszukujący pracy >
Dla pracodawców >
Dla innych agencji pracy >
Dla firmy szkoleniowej >
Dla pracowników PSZ >
Pozostałe >
© 2013 EPUP. All rights reserved.
Projekt i realizacja : muso.pl